פיצה פצץ

אודות פיצה פצץ

פיצה פצץ נוסדה בשנת 1983 כרשת פיצריות גדולה, אשר מלבד להציע מבחר עצום של פיצות טעימות במיוחד, מתמחה במתן סל שירותים כולל לפיצריות אחרות ברחבי הארץ. פיצה פצץ הינה רשת הפיצריות היחידה בישראל, אשר מפתחת את המותג בכלים מקצועיים תוך השקעה כספית לאורך זמן.

אודות פיצה פצץ

למנהלי הרשת ידע, הכשרה וניסיון של עשרות שנים בתחום המזון המהיר, דבר שהביא לפיתוח תוכנית ניהול ייחודית הגורמת לכל סניף ברשת לפעול באופן תחרותי, תוך תפעול מקצועי ויעיל המוביל אותו להצלחה כלכלית.

פיצה פצץ פועלת בשיטת מכירת זיכיונות, ובזכות עובדה זאת נמצאת הרשת בתהליך גידול מתמיד. כל שנה מצטרפים אליה סניפים נוספים ברחבי הארץ, המופעלים על ידי זכיינים צעירים ונמרצים, העוברים הכשרה מקצועית ומקיפה ומקבלים את כל הסיוע הדרוש על מנת להפעיל סניף מצליח של הרשת.

בזכות היותה רשת גדולה המתחזקת בעצמה את המותג על כל רבדיו, מספקת פיצה פצץ שירותים מגוונים לפיצריות ותיקות וחדשות, מוסדות, בתי מלון ולקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ:

  • מוצרי אפיית פיצות - כדורי בצק, בצקים חצי אפויים, תערובת תבלינים ייחודית ועוד.
  • שירותי ייעוץ והכוונה - כיצד להפעיל מערך ניהולי נכון של רשת פיצריות, סיכויים מול סיכונים ועוד.
  • קייטרינג - שירותי קייטרינג מקצועיים באירועי חברה ובאירועים פרטיים.

פצצה של פיצה

פיצה פצץ מפעילה גם פיצריות הנושאות את אותו שם, וגם את סניפי Pizza& Pizza הרשת שבה מזמינים מוצר אחד ומקבלים שניים באותו מחיר. הפיצות מיוצרות במפעל הרשת ואצל קבלני משנה איכותיים, מחומרי הגלם האיכותיים ביותר הקיימים. כל החומרים משולבים יחד על פי מתכון מיוחד וייחודי לרשת, המעניק לפיצה טעם משובח במיוחד.

מזמינים אתכם לפיצה..

אז אם חפצתם בפיצה טעימה במיוחד, בחומרי גלם איכותיים לאפיית פיצות, בייעוץ ובהכוונה לגבי הפיצרייה שלכם, או ברכישת זיכיון להפעלת סניף של הרשת - מובטח לכם שתקבלו את המוצרים ואת השירות הטובים והאיכותיים ביותר שאפשר.

  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק
סניפי פיצה פצץ
צפו עכשיו בתפריט בסניף הקרוב לביתכם והזמינו!
סניף אור יהודה
סניף אור עקיבא
סניף אזור
סניף אשדוד
סניף באר יעקב
סניף באר שבע
סניף בת חפר
סניף בת ים
סניף דימונה
סניף דליית אל כרמל
סניף חדרה
סניף חולון
סניף טייבה
סניף כפר יונה
סניף כפר סבא
סניף לוד
סניף מודיעין
סניף נהורה
סניף נס ציונה
סניף פתח תקוה
סניף קדימה
סניף קצרין
סניף ראש העין
סניף רעננה
סניף קריית ראשון
סניף קרית גת
סניף קרית אתא
סניף שהם
סניף תל אביב
סניף טירה
סניף צור יגאל
סניף ירוחם
סניף קניון דימונה
סניף להבות חביבה