בצק לפיצה – הטעם מתחיל ממרכיבים איכותיים

לא פשוט להרכיב טעם מנצח עבור לקוחות רבים שלכל אחד מהם יש סף גירוי אחר. פיצריות איכותיות הן כאלו שיכולות להציג ללקוחותיהם טעם איכותי בכל משולש שהם מוכרים כשהן מקפידות לשמור על איכות הטעם באופן קבוע.

רשת פיצה פצץ הוקמה לפני קרוב לשלושים שנה והיא מצטיינת בהכנת פיצות מסוגים שונים שלהן טעמים מיוחדים ואותנטיים…

הרשת קיימת בישראל בתפוצה של יותר מ-30 סניפים המשרתים מאות אלפי ישראלים בישובים רבים כשהם מוכרים פיצות במכירה ישירה בסניף וגם מספקים שירות של משלוחי פיצה חמה וטעימה במהירות ובחינם לכל לקוחותיהם.

חשוב להבין כי פיצה טעימה מתחילה בבחירת המרכיבים הנכונים ורשת פיצה פצץ עומדת על עניין זה בצורה קפדנית ביותר ומספקת בצק לפיצריות שהן חלק מסניפי הרשת אך גם לפיצריות פרטיות אחרות שמעוניינות בבצק איכותי.

לא מפספסים שום הזדמנות ליצור טעם מושלם

אספקת בצק לפיצריות נעשית ע”י פיצה פצץ בהקפדה על לוח זמנים מדויק המגיע ע”י ניהול מערך לוגיסטי מתקדם ויעיל שעושה הכול בכדי להתחשב בכל צורך של הפיצריות הרבות הנמצאות בקווי ההפצה. שירות של חלוקת בצק לפיצריות כולל סוגי בצק שונים כמו כדורי בצק ובצק פיצה חצי אפוי בכדי שכל פיצרייה תוכל ליצור ממנו את מגשי הפיצה שהיא מספקת ללקוחותיה השונים.

כל בעל פיצרייה שמעוניין ליצור עבור לקוחותיו מעדן ששונה מכל מה שהלקוח טועם במקומות שבהן פיצה היא מאכל שולי מחפש את הבצק הטוב ביותר וכך הופך עבורו שירות של חלוקת בצק לפיצריות ברמה איכותית לפתרון מושלם.

כחלק מרצונו של כל בעל עסק להצליח הרי שהוא מחפש כל יתרון שאתו יוכל להתמודד עם מתחריו ואספקת בצק לפיצריות שמספקת פיצה פצץ מסייעת לפיצריות רבות ולהתחרות בקלות רבה במתחריהם.

חומרי גלם – להרכיב טעם שישאיר רושם על כולם

אין ספק כי אפיה היא אומנות שלא כל אחד מתמחה בה ולא כל אחד יכול ליצור עבור אניני טעם וציבור של אנשים רעבים אחרים פיצה בעלת טעם שישאיר עליהם רושם רב.

בכל תכנית בישול או אפיה תראו כיצד מתייחס ה”בשלן” או האופה למרכיבים השונים שאותם הוא מצרף, בהתאם למתכון מסוים, בכדי להגיע לתוצאה מיוחדת שכל מי שיטעם ממנה לא יוכל להתעלם מנוכחותו של הטעם בפיו.

בכל הקשור לאפיית פיצה הרי שללא הישענות על אספקת חומרי גלם לפיצריות, שבעזרתו יוכל בעל הפיצרייה ליהנות ממרכיבים איכותיים וטעימים, יהיה לו קשה מאוד להגיע לרמה גבוהה של טעם וכמובן שלא יצליח ליצור את הרושם שבו הוא מעוניין.

אספקת חומרי גלם לפיצריות היא השלב הראשון שממנו מתחילים ביצירת מאפה פיצה מושלם שיימכר בצורה מרשימה ביותר.

טריות היא מילת המפתח

רשת פיצה פצץ מתמחה במכירת פיצה איכותית וטעימה שקשה למצוא לה מתחרים בישראל אך היא לא מסתפקת רק בכך מאחר והיא גם מספקת חומרי גלם לפיצריות רבות שנהנות מאיכותם ומטריותם של אותם חומרי גלם.

הרשת לא מקלה ראש בכל דבר שיכול לפגוע חלילה באיכות חומרי הגלם שהיא משווקת וברמת השירות המהיר והמדויק שהיא מספקת לכל לקוחותיה, ובשל כך היא נחשבת למובילה בתחומה.

אספקת חומרי גלם לפיצריות רבות ברחבי הארץ היא כבר עניין יומיומי שמונע בצורה חלקה ע”י רשת פיצה פצץ וכל זאת מאחר והמערכת למדה את השוק הישראלי ואת צרכיו של בעל הפיצרייה הישראלי בצורה מושלמת.

בשל עובדה זו ניתן לראות כיצד בעלי פיצריות רבות נהנים ממשלוחים מהירים של חומרי גלם לפיצריות שלהם ויוצרים בעזרתם את הפיצה האישית שאותה הם מוכרים ללקוחותיהם.

בצק ללא גלוטן מבית היוצר של רשת פיצה פצץ

עבור לא מעט ישראלים בצק רגיל הוא דבר שאסור בשום פנים ואופן להכניס לגוף. אנשים אלו סובלים ממחלה שנקראת “צליאק” (או בעברית “כרסת”) הבאה לידי ביטוי ברגישות ל”גלוטן” שהוא חלבון שנמצא במוצרי דגנים מסוימים.

צליאק היא מחלה שקשורה לגנטיקה ואלו הסובלים ממנה אינם יכולים לקחת סיכון והם לא אוכלים לחם מבצק רגיל מאחר והגוף מפתח הפרעות בספיגת המזון ולעתים אף יוצר דלקות מכאיבות.

אנו בפיצה פצץ מבינים את הרצון של חולי צליאק לטעום ממוצרינו המשובחים ולכן אנו מבצעים מהלך אישי ומיוחד עבור אלו הסובלים מהמחלה.

פיצה פצץ מכינה גם בצק ללא גלוטן בכדי שגם חולי צליאק יוכלו לפנק את עצמם במשולשי פיצה חמה וטעימה מבלי כל סיכון.

ישראלים רבים הסובלים ממחלה זו וניסו לטעום בצק רגיל סבלו מכך ולכן הפיתרון של בצק ללא גלוטן הוא פיתרון מושלם שפיצה פצץ מציעה בנושא זה.

לפרטים נוספים, הזמנות ויצירת קשר עם צוות פיצה פצץ (מכל סניף) חייגו עכשיו: *9582,

או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו, ונחזור אליכם בהקדם!

הקליקו למעבר אל הטופס