זכיינות פיצה

רשת פיצה פצץ פותחת כאמור סניפים נוספים מדי שנה ונמצאת במגמת גידול מתמיד. סניפי הרשת החדשים מנוהלים על ידי זכיינים מוכשרים ונמרצים, אשר מקבלים את כל ההכשרה והכלים הנכונים להצלחת הסניף.

כל סניף של רשת פיצה פצץ עומד בפני עצמו, כאשר הזכיין הצעיר מקבל את מרב הסיוע וההכוונה ממנהלי הרשת לאורך כל התהליך – ייעוץ והכוונה, בחירת מקום להקמת הסניף החדש, סיוע בתכנון והקמת הסניף, רכישת ציוד, הכשרת צוותי עובדים, הנהלת חשבונות, תפעול הסניף, שיווק, מערכת להזמנת חומרים, מערכת תובלה ועוד..

זכייני הרשת משתלבים בתפקיד ניהולי בענף המזון המהיר ומקבלים את כל הכלים להצליח בגדול.

בזכות מערך הניהול הייחודי של פיצה פצץ, כל סניף של הרשת עומד בפני עצמו, מתופעל באופן מקצועי ויעיל ופועל באופן תחרותי, המביא אותו להצלחה כלכלית.סניפי הרשת ברחבי הארץ מופעלים על ידי זכיינים. זכייני הרשת הינם צעירים בגילאי 30 – 32, דינמיים וחדורי רצון להשתלב בתפקידי ניהול בענף המזון.

הזכיינים מקבלים את מגוון השירותים הנדרשים להפעלה נכונה של הסניף שבניהולם:

 • ייעוץ ובדיקת כדאיות רכישת הזיכיון
 • בחירת המקום הנכון לפתיחה
 • סיוע במשא ומתן לשכירת הנכס
 • תכנון הסניף והקמתו
 • רכישת ציוד
 • הכשרת צוותי עובדים ומנהלים
 • הרצה ותפעול שוטף של המקום
 • הנהלת חשבונות חודשית
 • שירותי פרסום וקידום מכירות
 • הפעלת מערכי משלוחים
 • ועוד…

הצלחה

לרשת מערך לוגיסטי מלא אשר מספק לכל זכיין מערכת לקבלת הזמנת החומרים, רכש מרכזי (הסכמי ספקים), מחסן מרכזי ומערך תובלה הדואג להפיץ לכל סניף את הזמנתו בזמן.

בשוק המקומי שולטות פיצריות השייכות לרשתות ממותגות. לפיצריות ה”מקומיות”, שאינן שייכות לרשתות, קשה מאוד להתחרות בצד השיווקי והתפעולי, ולעתים הן אינן מצליחות לשרוד לאורך זמן. ללא תמיכה, הכוונה וגב כלכלי חזק, קשה היום לנהל עסק מצליח בתחום המזון המהיר. לעומת זאת, עם הכוונה, ייעוץ, חומרי גלם משובחים ותמיכה לאורך כל הדרך – אפשר גם אפשר.

אם ברצונך להיות חלק מההצלחה – צור קשר ונשמח להיפגש איתך, לענות על שאלות ולהציג בפניך את יתרונותיה של הרשת.

חושבים על זכיינות פיצה?

השלבים שלפני רכישת זכיינות פיצה חשובים מאוד להצלחת המיזם. בין אם מדובר בפיצרייה שמתמקדת בהגשה במקום או לחילופין שמה דגש על משלוחי פיצה, מדובר על תחום צפוף שהתחרות בו גדולה. זכיינות פיצה היא נחלתם של יזמים אשר יודעים לנהל עסק ואוהבים את ההרפתקה והעצמאות.

לרוב מדובר על אנשים צעירים, בעלי כוח רצון ושאיפה להצליח בענף המזון והמשקאות. אך לא משנה עד כמה המוטיבציה גבוהה, לא כדאי לוותר על ייעוץ ובדיקת כדאיות רכישת זכיינות פיצה.

איך תדעו איפה למקם את הסניף?

יש לבדוק כמה סניפים יש באזור בו אנחנו מעוניינים, מהו היקף השוק, מהי התמורה המקובלת ומה הפוטנציאל הטמון ברשת. בנושא הזה מדהים לגלות עד כמה יעוץ והכוונה נכונים יכולים לחסוך זמן וכסף, ולעזור לבסס קרקע מוצקה למימוש הזיכיון עצמו. בנוסף, הייעוץ לגבי זכיינות פיצה יכול להיות גם התאמת המיקום לפעילות באופן ספציפי, וגב כלכלי בימים הראשונים של הפעלת הסניף.

המשא ומתן חשוב להצלחה בעתיד

למרות שלצד זכיינות פיצה קיימים יתרונות רבים ורווחים אופציונאליים גבוהים, תמיד כדאי להיעזר בניסיונם של אחרים על מנת להימנע מהפתעות. לאחר הייעוץ ובחירת המקום, מגיע שלב המשא ומתן.

מחירה של זכיינות פיצה יכול לנוע מעשרות אלפי שקלים ועד מאות אלפי שקלים, ולכן כדאי לבצע את כל התהליך בגיבוי של רשת מוכרת ואנשי מקצוע אמינים. תהיות רבות, כמו האם עדיף להשקיע בפתיחת סניף פרטי או להעדיף זכיינות פיצה מרשת מוכרת, יכולות להיענות על הצד הטוב ביותר לרווחת כל הצדדים.

איך תנהלו את הסניף? יש לנו עצות בשבילכם

החלטתם על מקום ורכשתם זכיינות פיצה במחיר הוגן? עכשיו כדאי שתתחילו לחשוב איך לתכנן את הסניף הספציפי. אופי הקהל, סגנון התפריט, תכנון ההגשה, כמות העובדים וכמובן הספקים – הם כולם גורמים שישפיעו על ההצלחה שלכם.

הניסיון של פיצה פצץ מראה שמאוד קל להפוך סניף פיצה למצליחה ובולט – במידה ועושים את הדברים בצורה הנכונה. סיוע בשלב השיווקי אשר מצטרף להנחיה נכונה ברכישת הציוד הם שילוב אידיאלי לניהול סניף של זכיינות פיצה, בטווח הארוך והקצר כאחד. לאחר מכן, ניתן להתמקד גם בהכשרת הצוות וכמובן בניהול השוטף והיומיומי, הכולל עבודה מול ספקים וארגון ברמה הבירוקראטית כמו ניהול חשבונות ואדמיניסטרציה.

הרחיבו את ההצלחה גם למשלוחים

לאחר שהסניף פועל ואפשר כבר להתחיל לחשוב על הרחבת שירותים, ניתן לנצל זכיינות פיצה לתחום המשלוחים. הפעלת מערך נכון של משלוחים כבר מהיום הראשון מבטיחה מינימום הוצאות ואפיק רווחים גדול יותר בעתיד.

לפרטים נוספים, הזמנות ויצירת קשר עם צוות פיצה פצץ (מכל סניף) חייגו עכשיו: *9582,

או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו, ונחזור אליכם בהקדם!

הקליקו למעבר אל הטופס